Статті 3 і 4 Закону суперечать один одному.

Законом № 2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» передбачено сплату судового збору за подання заяви про скасування судового наказу та заяви про видачу судового наказу. Ставки становлять 0,05 і 0,1 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб відповідно (для загальних і господарських судів) - повідомляє "Юрліга".

Відповідні зміни внесені до статті 4 Закону «Про судовий збір».

При цьому відповідно до чинної редакції частини 2 статті 3 Закону судовий збір за подачу заяви про скасування судового наказу не стягується.

Крім того, передбачено, що судовий збір не справляється за подання заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення. При цьому за подачу такої заяви до адміністративного суду слід сплатити 0,3 розміру прожиткового мінімуму. Відзначимо, що це передбачено попередніми редакціями Закону, які все ще діють.

З новими ставками судового збору можна ознайомитися тут. Нагадаємо, з дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи при подачі в суд процесуальних документів в електронній формі буде застосовуватися коефіцієнт 0,8 для зниження відповідного розміру ставки судового збору.Джерело: ЮРЛІГА

 

Дизайн :

Корисні посилання
Офіційні портали

   

Контакти
Ми завжди на зв'язку

м. Черкаси, вул. Кірова, 55, оф. 18

тел.: (+38050) 522-99-89

тел.: (+38063) 744-07-17

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.