Згідно Принципів корпоративного управління, затверджених ДКЦПФР, метою запровадження посади корпоративного секретаря є ефективне організаційно-інформаційне забезпечення діяльності органів товариства та належне інформування акціонерів та заінтересованих осіб.

Корпоративний секретар виконує в товаристві функції щодо забезпечення підготовки та проведення загальних зборів акціонерів, надання своєчасної та достовірної інформації про товариство; розглядає звернення акціонерів щодо порушення їх прав; розробляє пропозицій щодо приведення внутрішніх документів товариства у відповідність до чинного законодавства України та ряд інших функцій.

Юридична фірма «Граніт» надає послугу «Корпоративний секретар», що передбачає делегування функцій корпоративного секретаря Товариства нашим юристам.

Функції, які можуть бути делеговані в рамках послуги «Корпоративний секретар»:

  1. надання консультацій з питань корпоративного управління;
  2. представництво інтересів в органах Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), в судах з корпоративних спорів;
  3. забезпечення організації скликання та проведення загальних зборів акціонерів;
  4. забезпечення підготовки та розкриття інформації на фондовому ринку та подання її до НКЦПФР; проведення аналізу та розробка пропозицій щодо приведення внутрішніх документів товариства у відповідність до вимог чинного законодавства України;
  5. робота зі зверненнями акціонерів та запитами НКЦПФР;
  6. супровід проведення корпоративних процедур, пов’язаних з такими процесами як збільшення/зменшення статутного капіталу, виплата дивідендів, дематеріалізація випуску акцій та ін.
Дизайн :

Корисні посилання
Офіційні портали

   

Контакти
Ми завжди на зв'язку

м. Черкаси, вул. Кірова, 55, оф. 18

тел.: (+38050) 522-99-89

тел.: (+38063) 744-07-17

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.