Для чого потрібна юридична консультація?

Юридична консультація – це можливість поглянути на ситуацію з юридичної точки зору, зрозуміти та оцінити наслідки тих чи інших дій, що може позбавити Вас у майбутньому багатьох проблем та допоможе зробити перший крок до вирішення проблем вже існуючих.

Юридична фірма «Граніт» надає усні та письмові консультації з питань юридичного характеру фізичним особам, юридичним особам та фізичним особам-підприємцям.

Усна юридична консультація передбачає собою бесіду адвоката (юриста) з клієнтом, під час якої, клієнт вводить в курс справи фахівця, надає для вивчення наявні у нього документи та матеріали, а адвокат (юрист) задає уточнюючі запитання та аналізує ситуацію, що сталася, пропонує варіанти вирішення проблеми.

Під час усної юридичної консультації клієнт отримує відповіді та інформацію з юридичних питань, які його цікавлять, з посиланнями на відповідні норми чинного законодавства України.

Для надання письмової юридичної консультації клієнт дає письмовий запит і прикладає до нього необхідні, на його думку, документи, наприклад: договір, претензія, запит органу державної влади та ін. У разі недостатності наданих документів наш юрист запросить їх.

За результатами письмової юридичної консультації клієнт отримує відповідь у формі письмової інформаційної довідки з посиланнями на норми чинного законодавства України та судової практики, за підписом юриста, який її підготував та керівника юридичної фірми.

Дизайн :

Корисні посилання
Офіційні портали

   

Контакти
Ми завжди на зв'язку

м. Черкаси, вул. Кірова, 55, оф. 18

тел.: (+38050) 522-99-89

тел.: (+38063) 744-07-17

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.